Poptávka / Dotaz
Bezpečnostní kód::
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat
Nabídka

Nabídka firmy Truhlářství Kavan, Kyšice- Plzeň

Sauny

Sauny montujeme na klíč dle vašich možností do předem připravených prostor. Stěny sauny jsou obloženy palubkami, které mohou být ze severského smrku a nebo lépe se hodící lípy, která dodá sauně příjemnou vůni.

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky dodáváme od návrhu, přes výrobu až po montáž. Kuchyňská linka může být v různém provedení, které se dá vzájemně kombinovat (lamino, masív, dýha). Též dodáváme kuchyňské spotřebiče od renomovaných výrobců.

Dveře

Dodáváme dveře vchodové a vnitřní. Vchodové dveře vyrábíme z masivního smrkového nebo dubového dřeva, v jakémkoliv provedení a  odstínu. Dveře vnitřní vyrábíme z masivního dřeva různého druhu. Nabízíme výběr různých tvarů a povrchové úpravy. Dveře mohou být osazeny do ocelové zárubně a nebo do častěji používané varianty spolu s obložkovou zárubní.

Okna

Okna dodáváme v provedení euro z lepeného třívrstvého hranolu z masivního dřeva různého druhu. Dále vyrábíme okna zdvojená a špaletová.

Schodiště

Vyrábíme samonosná schodiště z masivního dřeva různého druhu. Dále také obkládáme betonové schodiště, zase pouze masivním dřevem. Zábradlí může být soustružené, plaňkové a nebo v kombinaci s kovem.

Vybavení restaurací

Vyrábíme vybavení restaurací na zakázku. Týká se zařízení interiéru truhlářskými výrobky, jako jsou stoly, židle, lavice, obložení zdí, výroby barů a dalších interiérových doplňků dle přání zákazníka.

Nábytek

Nábytek vyrábíme na míru z masívu různých dřevin, lamina, dýhované dřevotřísky. Povrchovou úpravu provádíme kvalitními laky. Povrch výrobku můžeme také namořit do jakéhokoliv odstínu.

Vestavěné skříně

Navrhujeme a vyrábíme vestavěné skříně na míru podle dispozice bytu, kanceláře a jiných prostor. Vnitřek skříní lze individuálně uspořádat.

Repliky dveří a nábytku

Renovujeme starý a poškozený nábytek, kterému dodáme původní vzhled a funkčnost s ohledem na jeho stav a míru poškození.

Ostatní

Dále vyrábíme mnoho dalších interiérových i exteriérových doplňků ze dřeva. Velmi módní záležitostí jsou pergoly a altány pro venkovní využití. Dále vyrábíme i drobnosti, které od nás máte preofesionálně provedeny. Například psí boudu, králíkárnu, a jiné věci. Snažíme se vždy uspokojit přání zákazníka a vyjít mu maximálně vstříc.